24, iunie, 2026
28.4 C
Budeşti
spot_img

”CETĂȚEAN DE ONOARE”

”CETĂȚEAN DE ONOARE” – Titlu conferit doamnei MARIA VELICICO și doamnei VALENTINA BRÎNZA, pentru că s-au remarcat prin activitățile profesionale și au contribuit la bunul nume al satului Budești! Sincere felicitări!

04

ARTICOLE ASEMĂNĂTOARE

Ultimele articole